Hlavní menu
Další možnosti
Přihlásit se
Út 28°C St 32°C Čt 33°C
slavkovak.cz / Volný čas a turistika ve Slavkově u Brna
slavkov.cz / oficiální stránky města
12.07.2022 - 13.07.2022

Letní scéna Divadla Bolka Polívky

  • 20:30
  • Nádvoří zámku Slavkov, Palackého náměstí 1, Slavkov u Brna 684 01
  • 320 Kč Sektor C
    620 Kč Sektor B
    720 Kč Sektor A
Typ akce:
  • kulturní
  • divadlo

Divadelní léto na slavkovském zámku: Pánská šatna aneb Mušketýři v Mexiku a Sex pro pokročilé

Nádvoří Zámku Slavkov – Austerlitz se 12. a 13. července už potřetí promění v Letní scénu Divadla Bolka Polívky. Pod hvězdnou oblohou si diváci vychutnají dva atraktivní tituly z repertoáru dvou pražských scén, které v Divadle Bolka Polívky pravidelně hostují.

V úterý 12. července bude jeviště na zámeckém nádvoří patřit Martinovi Dejdarovi, Jiřímu Lábusovi, Petrovi Vackovi, Janu Jiráňovi a dalším hercům z legendárního Studia Ypsilon. Hra Pánská šatna aneb Mušketýři v Mexiku je jedinečnou příležitostí nahlédnout “klíčovou dírkou“ do šatny, ve které se sešli dlouholetí herečtí kolegové. V téhle pánské šatně je hodně veselo, vládne tam bezprostřední atmosféra, vypráví se, vzpomíná, zpívá, improvizuje… Následující večer 13. července je na programu Sex pro pokročilé. Kanadská komedie o tom, jak získat návod k oživení dlouholetého manželství, se s úspěchem hraje po celém světě. Do Slavkova ji přiveze Studio DVA. V hlavních rolích manželského páru, který se pokouší znovu zažehnout jiskru vášně v pětadvacetiletém manželství, excelují Karel Roden a Jana Krausová.

Vstupenky na obě představení jsou v prodeji v infocentru ve Slavkově a na webu Divadla Bolka Polívky https://letniscena.divadlobolkapolivky.cz/