Hlavní menu
Další možnosti
Přihlásit se
Po 7°C Út 5°C St 9°C
slavkovak.cz / Volný čas a turistika ve Slavkově u Brna
slavkov.cz / oficiální stránky města
13.05.2023

Marek Ztracený - koncert

  • 20:00
  • Palackého náměstí 1, Slavkov u Brna 684 01
  • Předprodej
Typ akce:
  • kulturní
  • taneční
  • hudební
  • zábavní
Pořadatel:
Zámek Slavkov - Austerlitz
Kontakt:
infocentrum@zamek-slavkov.cz
Více o akci:
facebook.com/events/526003726320701/?ref=newsfeed
Marek Ztracený v parku Zámku Slavkov - Austerlitz.
13. 5. 2023 od 20:00 hodin
 
Dovolte, abych vám představil svůj nápad a další plán. Jedná se o tzv. zahřívací kola, tři menší koncerty, kterým by šlo možná říkat i veřejné koncertní zkoušky před Edenem.
Vysvětlím o co jde: Měli jsme dvě možnosti. Buď se klasicky zavřít někam do sklepa do zkušebny a tam písně na Eden trénovat a obehrávat a nebo spojit příjemné s užitečným a ty písně si zahrát někde na pódiu a ladit formu společně s vámi s fanoušky ! Volíme druhou variantu. Vytvoříme tím vlastně ještě možnost, kde se vidět zblízka před tou naší koncertní pauzou. A protože se bude jednat o koncerty menšího charakteru, tak navrhujeme udělat i autogramiádu, na kterou se mě tak často ptáte, a která, jak určitě tušíte, v Edenu nepůjde uspořádat. Co vy na to ? ????
Možná vás napadne otázka: Co budou mít tahle zahřívací kola společného s programem v Edenu? Vůbec nic ! V Edenu to bude pompézní mega show, o které jsme snili celý život. S hosty a také s rozdílným playlistem mimochodem. Tahle zahřívací kola jsou vlastně taková cesta #SmerEden !
Spočívají v tom, že přijdeme na pódium a budeme s energií sobě vlastní hrát naše písně, vytvoříme skvělou atmosféru, budeme s vámi ladit formu na Eden a uděláme si další fajn večer ! Vzhledem k tomu kolik lidí mi denně píše, že už nesehnali lístky do Edenu snad potěšíme i je ! 
Musím říct, že jsem se na to natěšil, a dejte mi vědět, pokud vás to zaujalo. Vstupenky se začnou prodávat v úterý 28.2. v 18:00.