Popelka na zámku - kostýmovaná prohlídka
- 13:30
- Palackého náměstí 1, Slavkov u Brna 684 01
- Předprodej
- pro děti
- kulturní
- divadlo
- zábavní

Popelka na zámku
„Vážení,
mé jméno je Dorka, žiji se svou máti na zámku a vede se nám velkolepě. Oděné v brokátu a mušelínu, zdobené kily nejskvostnější bižutérie, trávíme dny v honosném sídle v lesku a třpytu.
Až do okamžiku, kdy se do našich životů infiltrovala ona. Uvěznila nás ve vlastním domě a intrikovala tam. Vůbec nechtěla nic dělat. Nechtěla čistit komíny ani vymetat pavučiny a netopýry z temných koutů. Nechtěla ani čistit latrínu. Neustále odmlouvala. Když jsme s máti uprchly na královský ples, a chtěli jsme nahlásit vše o své trýzni vladaři, hodila po mě dokonce svůj skleněný škrpál. Poté vyfabulovala celý příběh o jejím zotročení a princ jí to snad uvěří nebo co?“
Přijďte se podívat, jak to celé bylo. Kostýmovaná prohlídka zámku, v neděli 25. 5. 2025. V 13:30, 14:30 a 15:30 hodin. A děti, oblečte se klidně jako na ples, zámecký ples.
Kapacita je omezená, doporučujeme zajistit si vstupenky v předstihu a to buď on-line na www.zamek-slavkov.cz v sekci Předprodej nebo na pokladně zámku.