Hlavní menu
Další možnosti
Přihlásit se
Ne 6°C Ne 6°C Ne 6°C
slavkovak.cz / Volný čas a turistika ve Slavkově u Brna
slavkov.cz / oficiální stránky města
25.07.2021

Slavkov Open 2021 - Sting: My Songs

  • 16:00
  • zámecký park
Typ akce:
  • hudební
Pořadatel:
Zámek Slavkov - Austerlitz
Kontakt:
infocentrum@zamek-slavkov.cz

STING PŘEKLÁDÁ SVŮJ KONCERT VE SLAVKOVĚ U BRNA NA NOVÝ TERMÍN 25.7.2021

Sting vzhledem k současné situaci překládá svoje letošní turné na rok 2021. Nový termín koncertu, který se měl původně uskutečnit 5. července 2020 ve Slavkově u Brna, je 25.7.2021.
Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín.

 

Sting: My Songs bude dynamická show se zaměřením na nejoblíbenější Stingovy skladby mapující kariéru tohoto sedmnáctinásobného držitele ceny Grammy. V rámci koncertu zazní písně jeho sólové kariéry, jakož i skladby skupiny The Police. Fanoušci mohou očekávat, že uslyší hity jako“Fields Of Gold“,“Shape Of My Heart”, “Roxanne”, “Demolition Man“ a řadu dalších, které Sting představí v doprovodu své rockové skupiny, kterou tvoří: Dominic Miller (kytara), Josh Freese (bicí), Rufus Miller (kytara), Kevon Webster (klávesy), Shane Sager (harmonika), Melissa Musique a Gene Noble (vokály).

Skladatel, zpěvák, autor, herec, aktivista - STING získal uznání ve všech těchto rolích a přesto se vzpírá snadnému označení. Narodil se v anglickém Newcastlu, v roce 1977 se přestěhoval do Londýna a spolu se Stewartem Copelandem a AndySummersem založil skupinu Police. Společně vydali pět alb, získali šest cen Grammy a v roce 2003 byli uvedeni do Rock and Rollové síně slávy.

Pořadatelem akce je Live Nation CZ.