Hlavní menu
Další možnosti
Přihlásit se
So 8°C So 8°C Ne 10°C
slavkovak.cz / Volný čas a turistika ve Slavkově u Brna
slavkov.cz / oficiální stránky města
4.12.2020 - 6.12.2020

Stezka za mikulášským balíčkem

  • Palackého náměstí 1, Slavkov u Brna 684 01
Typ akce:
  • pro děti
Pořadatel:
Zámek Slavkov - Austerlitz
Kontakt:
infocentrum@zamek-slavkov.cz

Mikuláš se letos zatoulal a nemůže k Vám najít cestu, milé děti! Poslední stopy Mikuláše byly spatřeny v zámeckém parku ve Slavkově. Přijďte pomoci ho vypátrat! A pokud neuvidíte přímo Mikuláše, určitě na Vás bude čekat alespoň dáreček od něj.

____________________________________________________________________________

Milí rodiče, vzhledem k tomu, že letošní Mikuláš bude trošku netradiční, vymysleli jsme pro děti novou hru v zámeckém parku. Tentokráte jako odměna za vyluštění všech indicií bude pro děti Mikulášský balíček (pro předem přihlášené děti a zaplacené balíčky), pro ostatní opět drobnost formou lízátka apod.

Mikulášský balíček by obsahoval mimo ovoce a něčeho malého sladkého i handmade výrobek, abychom takto podpořili naše místní handmade prodejce. Cena balíčku s handmade výrobkem je 200 Kč. Zájemci hlaste se do 1. 12. 2020 na email: kellnerova@zamek-slavkov.cz.

 

Jak soutěžit?

Stačí když v termínu od pátku 4 do neděle 6.12.2020 navštívíte náš zámecký park. Není třeba se někde hlásit, že jste dorazili. V parku vyplníte zadaný úkol (zadání bude u vstupních bran do parku) a s odpovědí přijdete do Informačního centra (v případě uzavřeného IC řeknete odpověď ve food trucku zámecké kavárny, který je přistaven vedle IC) a tam Vám budou vydány balíčky.

Pokud jste si nepředplatili Mikulášský balíček nezoufejte. Zúčastnit se můžete i tak, odměnou vám bude drobnost v podobě lízátka, nálepky....