Hlavní menu
Další možnosti
Přihlásit se
St 21°C Čt 23°C Pá 23°C
slavkovak.cz / Volný čas a turistika ve Slavkově u Brna
slavkov.cz / oficiální stránky města
24.06.2023

Veteranfest Slavkov 2023

 • 08:00
 • Palackého náměstí 1, Slavkov u Brna 684 01
 • 100 Kč snížené vstupné v předprodeji (senioři od 65 let, děti a mládež od 10 do 18 let, studenti do 26 let po předložení potvrzení o studiu, ZTP/P po předložení platného průkazu)
  150 Kč snížené vstupné na místě
  160 Kč základní vstupné v předprodeji
  200 Kč základní vstupné na místě
 • Předprodej
Typ akce:
 • kulturní
 • historické
 • taneční
 • hudební
 • zábavní
 • jarmarky
Pořadatel:
Zámek Slavkov - Austerlitz
Kontakt:
infocentrum@zamek-slavkov.cz
Více o akci:
facebook.com/events/2266710320147017

Téměř tisícovka historických vozidel a motocyklů opět míří na Slavkov! Největší český sraz milovníků a majitelů auto-moto veteránů pod širým nebem se uskuteční v zámeckém areálu a parku.
Tisíce obdivovatelů krásy a historie se schází v impozantním prostředí zámeckého parku ve Slavkově u Brna již mnoho let vždy poslední červnovou sobotu. Tradiční akce láká nejen na ojedinělou přehlídku historických vozů, motorek, traktorů, bicyklů, ale také na dobovou atmosféru. Zámecký park zkrášlí prvorepublikové dámy, mezi auty se tančí swing a nezapomíná se ani na děti.

Patronkou letošního setkání se opět stala Alena Antalová, hvězda televizního seriálu Četnické humoresky. 

Součástí setkání je i rozsáhlá burza náhradních dílů a starožitností. Nechybí ani odborný dohled nad přijíždějícími auty. Sedmičlenná odborná porota bude letos hodnotit auta a motorky hned v šesti kategoriích rozdělených podle roku i typu výroby. Nejmladší vystavované vozidlo nebo jiný dopravní prostředek přitom může být do roku 1989. Do Slavkova se ale sjíždí i unikátní vozy pamatující dobu První republiky.
 
Tradiční setkání majitelů a obdivovatelů historických vozidel a motocyklů do roku 1989.
Jeden z největších srazů milovníků a majitelů auto – moto veteránů pod širým nebem se uskuteční poslední červnovou sobotu 24. 6. 2023. Patronkou letošního setkání se opět stala Alena Antalová, hvězda televizního seriálu Četnické humoresky. 
Tisíce fanoušků krásy a historie se schází v impozantním prostředí zámeckého parku ve Slavkově u Brna již mnoho let. My se už moc těšíme na setkání letošní. 

 
Dopravní situace a parkování
Parkování pro návštěvníky bude zajištěno na silnici vedoucí do Křenovic (za obchodním centrem Billa). S ohledem na komplikovanou dopravní situaci uvnitř města nedoporučujeme návštěvníkům zajíždět do centra a využívat odstavná parkoviště.
Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/akce/veteranfest-slavkov

Sledujte nás na webu:

VETERANFEST

FACEBOOK VETERANFEST

 

Předprodej platí do 16 . 6. 2023 (včetně).

ZDARMA - děti do 10 let a doprovod osob ZTP/P

Pro prodejce: Prodej občerstvení uzavřeno. Kapacita zaplňena. 

Zájemci o prodej ostaního zboží a burzu: randova@zamek-slavkov.cz 

Děkujeme za pochopení.