Hlavní menu
Další možnosti
Přihlásit se
Ne 21°C Po 23°C Út 25°C
slavkovak.cz / Volný čas a turistika ve Slavkově u Brna
slavkov.cz / oficiální stránky města

Kurz, který vás naučí podnikat bezpečně a bez rizika

MAS Slavkovské bojiště a DSO Ždánický les a Politaví ve spolupráci s projektem Podnikni to! spouští bezplatný kurz pro své občany. Je určen těm, kteří mají v hlavě podnikatelský nápad, ale neví, jak ho zrealizovat, podnikatelům, kteří hledají novou inspiraci a jistotu při zavádění nových produktů nebo zájemcům, které podnikání láká, ale konkrétní nápad ještě hledají. 

 

Pět setkání v pěti týdnech vás naučí, jak systematicky krok po kroku hledat a najít funkční nápad, otestovat jej, ověřit jeho potenciál a nastartovat finančně udržitelný projekt. 

Získáte obecné know-how, které už vám nikdo nevezme a nápady ve vaší hlavě získají reálné obrysy. S minimem rizika a finančních investic.

 

Nezáleží na tom, jestli je vaším snem mít menší lokální firmu, přivydělat si vlastním projektem při zaměstnání, nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budete mít smysluplný projekt a hlavně plán, jak jej úspěšně rozjet. 

 

Naše absolventka Kateřina shrnuje: “Díky kurzu jsem si dokázala postupně stanovit jednotlivé kroky, které povedou k rozjezdu podnikání a získala také cennou zpětnou vazbu od lektora, který neváhal nasměrovat rizikové situace správným směrem. Před účastí v kurzu jsem se nedokázala zaměřit na jeden jasný cíl, měla jsem v hlavě několik možných cest a variant projektů a vlastně se nedokázala podívat na svou situaci s odstupem a správně zhodnotit, co povede k úspěchu. Byly to také podněty ostatních účastníků kurzu, které mi pomohly posunout se v plánech dál. Unikátní je také inspirativní prostředí, které přináší nové podněty i zavedeným podnikatelům.” 

 

Provázet vás bude zkušený podnikatel a zakladatel rodinné firmy LIKO-S. Díky jeho vedení a letitým zkušenostem se můžete vyhnout největším začátečnickým chybám a budete mít dost prostoru svůj projekt dobře nasměrovat. Inspirací budou bezpochyby i ostatní účastníci. Staňte se součástí komunity podnikavých lidí ve Slavkově!

 

Kurz je určený pro občany města i okolních obcí, pro zaměstnané, studenty i maminky na mateřské. 

Skládá se z 5 setkání, která budou probíhat jednou týdně vždy ve středu. První workshop odstartuje v úterý 19. dubna 2022 v 17:30 v přednáškové místnosti Radnice. Účast je díky podpoře MAS Slavkovské bojiště a DSO Ždánický les a Politavi zdarma. Zájemci se můžou přihlásit na webu podniknito.cz na podstránce s názvem Podnikni to! ve Slavkově u Brna nebo jednoduše napsat na e-mail platenikova@podniknito.cz.

 

Informace o kurzu Podnikni to! ve Slavkově:

  • Kurz je určen pro všechny občany města a okolních obcí
  • Úvodní workshop začíná 19. dubna 2022 v 17:30.
  • Kurz proběhne v přednáškové místnosti Radnice, Palackého nám. 65, 684 01, Slavkov u Brna.
  • Celkem je připraveno 5 tematických setkání, vždy v úterý od 17:30 do 19:30.
  • Kurz vede zkušený podnikatel ze Slavkova - zakladatel rodinné firmy LIKO-S Ing. Libor Musil.

 

Reakce absolventů: 

  • Podnikání pro mě přestalo být něčím nereálným a vzdáleným a stalo se pro mě životní cestou, po které bych chtěl jít. Matěj
  • Strach z neúspěchu, chybějící odvaha spojit byznys se svým jménem, riziko špatného investování našetřených peněz… Kurz Podnikni to! provází účastníky jednotlivými fázemi podnikání tak, aby byli schopni poradit si s riziky a jejich cesta byla úspěšná. Jaromír
  • Otevření mysli v podnikání, super motivace, skvělý “návod” na začátek podnikání, který už mi nikdo nevezme. Nikola