Hlavní menu
Další možnosti
Přihlásit se
St 10°C St 10°C Čt 14°C
slavkovak.cz / Volný čas a turistika ve Slavkově u Brna
slavkov.cz / oficiální stránky města
MAS Slavkovské bojiště nabízí pomoc s programem Nová zelená úsporám Light

MAS Slavkovské bojiště nabízí pomoc s programem Nová zelená úsporám Light

MAS Slavkovské bojiště nabízí možnost pomoci při podání žádosti do programu Nová zelená úsporám Light.

MAS Slavkovské bojiště nabízí možnost pomoci při podání žádosti do programu Nová zelená úsporám Light. Žadatel musí být vlastník či spoluvlastník RD nebo trvale obývané rekreační chaty. Všichni členové domácnosti jsou příjemci starobního důchodu nebo invalidního důchodu 3. stupně nebo vaše domácnost pobírala v období od 12.9. 2022 příspěvek na bydlení.

Je možné žádat na zateplení fasády, střechy, stropu, podlah nebo výměnu oken a vchodových dveří.

Příjem žádostí bude otevřen 9. ledna 2023. Pakliže jste již patřičná opatření jmenovaná výše zrealizovali, je možné si zažádat též zpětně, a to na realizace uskutečněné již od 12. 9. 2022.

Žádost můžete podat před provedením prací, v jejich průběhu i po jejich ukončení. V případě schválení žádosti obdržíte zálohu ve výši až 100 % na provedení zvolených aktivit, maximálně však ve výši 150 tis. Kč. Na realizaci zvolených úsporných opatření pak máte celý rok.

Dříve, než podáte žádost, pořiďte si fotografie míst, která budete chtít změnit – původní okna, dveře, nezaizolovanou střechu apod. Tuto fotodokumentaci pak přiložíte k žádosti.

Na kancelář MAS Slavkovské bojiště se můžete obrátit již nyní se svými dotazy. Pomůžeme Vám s podáním žádosti, ověříme, zda jste oprávněný žadatel a poradíme, jak je třeba postupovat.

V případě zájmu se obracejte na:

Petr Vaněček, vanecek@slavkovskebojiste.cz, tel. 777 864 704

Dana Adamcová, adamcova@slavkovskebojiste.cz, tel. 732 512 635