Hlavní menu
Další možnosti
Přihlásit se
So -1°C So -1°C Ne -3°C
slavkovak.cz / Volný čas a turistika ve Slavkově u Brna
slavkov.cz / oficiální stránky města
Skauti se těší na nový školní rok

Skauti se těší na nový školní rok

Skauti se těší na nový školní rok

S novým školním rokem začíná také nový skautský rok, kdy se děti budou moci scházet pravidelně na naší klubovně na schůzkách a užijí si spoustu zábavy.

První oddíl, oddíl vlčat, bude se svými schůzkami začínat v pátek 15. září. Ve stejný den se bude konat také první schůzka družinek Hrušky a Meruňky, které patří již do druhého oddílu. Do druhého oddílu přivítáme mnoho nováčků, na které se už moc těšíme.

Třetí oddíl čeká pár změn. Od září budou mít dvě družinky, rozdělené na mladší a starší světlušky. Jejich schůzky budou probíhat ve čtvrtek (mladší) a v pátek (starší) vždy v čase od 16-18 hodin na faře. Světlušky čeká celoroční program plný záhad, tajných uliček a zážitků ve správné partě.

A samozřejmě také čtvrtý oddíl se už nemůžeme dočkat, až se od září bude společně scházet každý týden na schůzkách a užije si spoustu zábavy na výpravách a výletech. Nový školní rok odstartuje v pátek 15. 9. v čase 17–19 hodin jako vždy na naší klubovně.

Vedoucí slavkovského střediska