Hlavní menu
Další možnosti
Přihlásit se
St 11°C Čt 11°C Pá 9°C
slavkovak.cz / Volný čas a turistika ve Slavkově u Brna
slavkov.cz / oficiální stránky města
Skautský tábor a CampQuiz v centru Slavkova

Skautský tábor a CampQuiz v centru Slavkova

V zámeckém parku vyroste ve dnech 18.-20. září pravý skautský tábor, kterým si připomeneme letošní stoleté výročí činnosti prvních slavkovských Junáků.

Podsadové stany, týpí a další táborové zařízení bude k vidění  v centru města již podruhé za sto let - naši skautští pradědečci podobnou akci zorganizovali za první republiky v zámeckém areálu. 

V sobotu od 14 do 17 hodin si můžete vyzkoušet různé aktivity skautského programu - pro děti i dospěláky máme připraveny luštění šifer, střelbu na terč, malování na kameny. "Úkoly si pro vás připravili skauti ze slavkovských družin Švestek a Trnek, takže to bude pěkně ostrý" zve k návštěvě vedoucí tábora Adam Blahák.

Nebyl by to úplný tábor bez opravdového táboráku. Večer ve 20 hodin proběhne tradiční obřad zapalování táborového ohně, následovat bude vědomostní soutěž "CampQuiz". Tří až šestičlenné týmy budou navzájem soutěžit v 8 tématických okruzích. Témata otázek budou různorodé a nebude třeba znát skautské prostředí. Pro účast v CampQuizu prosíme týmy o přihlášení do pátku 18. září zde: 

https://forms.gle/JDJBb5dQzL4uesqy8

 

Těšíme se na vaši návštěvu v skautském zámeckém táboře již tuto sobotu!