Hlavní menu
Další možnosti
Přihlásit se
Po 29°C Út 26°C St 24°C
slavkovak.cz / Volný čas a turistika ve Slavkově u Brna
slavkov.cz / oficiální stránky města
Staňte se Ježíškem pro slavkovské ohrožené děti.

Staňte se Ježíškem pro slavkovské ohrožené děti.

Vánoční stromeček na historické radnici se opět stane místem pro splněná přání dětí z ohrožených rodin. Pracovnice sociálního odboru i letos chtějí navštívit před Vánocemi rodiče dětí, které nemají tolik štěstí, aby je navštívil štědrý „Ježíšek“. Vykouzlit štěstí v očích dětí, které nemají tolik štěstí můžete i vy. Přinášíme vám seznam dárků, které by si přáli!

 

Sociální pracovnice i letos vytipovaly děti, které chtějí v adventním čase navštívit a jejich rodičům předat pozdrav od Ježíška. V interaktivní tabulce si budete moci vybrat konkrétní dítě i dárek, takže ostatní lidé uvidí, kdo již dárek dostane.

Jak se stát Ježíškem?

  1. vyberte si dítě a dárek, který mu chcete věnovat
  2. v tabulce pak zapište do kolonky poznámku "Ježíšek", aby ostatní věděli, které dítě je již obdarované
  3. pokud má dítě u sebe i poznámku o přání druhého dárku, stačí kolonku jen vybarvit
  4. kupte dárek
  5. zabalte dárek
  6. napište na něj číslo dítěte, které je uvedené v tabulce (a přidejte i nějaký vzkaz :))
  7. přineste dárek pod stromeček na radnici od 8. do 16. prosince

TABULKA DĚTSKÝCH PŘÁNÍ JE ZDE (KLIKNĚTE)

 

„Velmi si vážíme všech, kteří se loni zapojili do této sbírky. V mnoha rodinách tak obrovská solidarita vyvolala nádherné emoce a pocit, že v jejich situaci nejsou sami,“ vzkázala vedoucí sociálního odboru Margita Sommerová. Pracovnice sociálního odboru s ohroženými rodinami v celém regionu pracují po celý rok. Návštěva spojená s věnováním dárku je pro ně příležitostí k povzbuzení rodičů a dětí s často smutným osudem.

Dárky pod nazdobený stromeček můžete začít nosit od 8. prosince. Zabalený dárek s označením čísla dítěte, pro které je překvapení určeno, pak můžete přinést do pátku 16. prosince. Radnice je otevřená každý všední den. V pondělí a středu do 17.00. Číslo dítěte je uvedeno ve zveřejněné tabulce.