Hlavní menu
Další možnosti
Přihlásit se
Po 22°C Út 26°C St 28°C
slavkovak.cz / Volný čas a turistika ve Slavkově u Brna
slavkov.cz / oficiální stránky města

Golf Club Austerlitz

Kontaktní údaje

Sportovní a technické hřiště je obtížné a zajímavé přírodními překážkami, hlubokými bankry a uměle vybudovanými vodními plochami.

Golfové hřiště ve Slavkově bylo projektováno renomovanou rakouskou golfovou architektonickou kanceláří Hanse-Georga Erhardta ze Steyeru, který je jedním z předních evropských golfových architektů.

Součástí hřiště jsou také velmi kvalitní tréninkové plochy, indoor golf s 2 simulátory Foresight, fitting dílna a veřejné hřiště s jamkami par 3 umístěné přímo v zahradě zdejšího zámku. Ten je spojen s významnou Bitvou Tří Císařů a vítězstvím císaře Napoleona I roku 1805.

Více informací také na http://www.agrt.cz/cs.

Rezervace:
telefon: 544 221 963
e-mail: golf@agrt.cz

Nově zbudovaný Indoor Golf se nachází v areálu golfového hřiště, v budově Spike baru. 
Indoor Golf je vybaven 2 simulátory Foresight s širokoúhlým plátnem o rozměru 5*3m, putovacím prostorem, barem a fitting dílnou.

Pro trénink s trenérem můžete využít Head Measurement Technology – převratnou novinku, která hráčům poskytne kompletní obraz o výkonu hlavy hole. S HMT můžete okamžitě vidět kritické hodnoty jako rychlost hlavy hole, horizontální přiblížení hole, smash faktor, dynamický loft a lie a dokonce i místo odrazu míče od hole s nesrovnatelnou přesností.
Rezervace

Online na TeeTime , nebo na telefonním čísle 544 221 963.

Veřejné hřiště (par 18) je součástí zámeckého parku. Má oslovit všechny zájemce o golfovou hru a umožnit jim přístup na golfové hřiště bez nutnosti vlastnit HCP.

Nemusíte být ani členem žádného golfového klubu. Za minimální poplatek můžete hrát celý den v příjemném prostředí staletých kaštanů a s překrásným pohledem na slavkovský zámek.