Hlavní menu
Další možnosti
Přihlásit se
Út 18°C St 14°C Čt 19°C
slavkovak.cz / Volný čas a turistika ve Slavkově u Brna
slavkov.cz / oficiální stránky města

Hotel Napoleon

Kontaktní údaje

Příjemný Hotel Napoleon sídlí přímo v centru města Slavkov u Brna, v blízkosti zámku se zámeckým parkem. Komfortní ubytování je pro turisty i firemní klientelu připraveno ve 20 útulně a vkusně zařízených pokojích včetně rodinného apartmá a DeLuxe apartmá. Pokoje mají nábytek z masivního dřeva inspirovaný napoleonskými válkami. Pro pořádání různých firemních i rodinných akcí je k dispozici salonek s 25 místy. Parkování vozů je řidičům umožněno za poplatek přímo u objektu nebo zdarma 150 metrů od hotelu.

Hotel Napoleon nabízí svým hostům k pohodlnému ubytování 20 útulně a příjemně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek. K dispozici je i rodinný a DeLuxe apartmán. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením, televizi se satelitním příjmem a stylový nábytek. Všechny pokoje disponují bezplatným bezdrátovým internetovým připojením. Recepce je v provozu od 8:00 do 22:00 hodin.

Součástí Hotel Napoleon je stylová restaurace s 60 místy, kde se skvělé najíte nebo si v letních dnech posedíte u svého oblíbeného nápoje pod zastřešenou terasou. Restauraci je možné využít i pro společenská setkání, rodinné oslavy či firemní akce.