Hlavní menu
Další možnosti
Přihlásit se
Po 22°C Út 26°C St 28°C
slavkovak.cz / Volný čas a turistika ve Slavkově u Brna
slavkov.cz / oficiální stránky města

Dětská skupina Jdeme do světa

Kontaktní údaje

Dětská skupina Jdeme do světa je skvělou alternativou předškolní výchovy pro děti ve věku od 2 do 6 let. Dětem nabízíme zajímavý program dne, který zahrnuje hudební, výtvarné, pohybové aktivity a činnosti k rozvoji rozumových a poznávacích schopností, hry a aktivity pro rozvoj vnímání, chápání, emoční a sociální inteligence, a rovněž výuku cizích jazyků. Bilingvní prostředí (anglicko_česká skupina a rusko_česká skupina) pomáhá dětem zvládnout oba jazyky na úrovni rodilého mluvčího. Dětská skupina Jdeme do světa je multikulturní skupinou, stejně jako svět kolem nás.

Provozní doba od 06:30 do 18:30 a flexibilita fungování školičky umožňuje její využití individuálně podle Vašich požadavků a potřeb (celý den nebo jen dopoledne či odpoledne a také buď celý týden, či pouze některé dny v týdnu). Dítě je možno přihlásit během celého roku, roli nehraje ani trvalé bydliště dítěte. Široké věkové rozpětí umožňuje docházku Vašeho staršího i mladšího dítěte do jedné dětské skupiny.

Prostory jsou nové, čisté, vybavené novým nábytkem, splňuji hygienické a bezpečnostní normy. K dispozici máme velkou zahradu přiléhající k objektu, s dostatkem vzrostlé zeleně a tedy i stínu pro letní období. Zahrada bude dovybavena herními prvky určenými pro venkovní dětská hřiště.

Zastávka autobusů ve vzdálenosti 50 m od objektu, vlastní parkovací plocha přímo před objektem, stojan na kola, bezbariérový přístup, velký vnitřní prostor k odkládání dětských kočárků, tyto na první pohled zdánlivé maličkosti bezesporu přispívají k celkovému pohodlí dětí i rodičů.