Hlavní menu
Další možnosti
Přihlásit se
Po 22°C Út 26°C St 28°C
slavkovak.cz / Volný čas a turistika ve Slavkově u Brna
slavkov.cz / oficiální stránky města

Marie Vaňáčková - ubytování v soukromí

Kontaktní údaje

Vážení hosté,
nabízíme vám celoroční ubytování v rodinném penzionu v těsné blízkosti historického centra města Slavkov u Brna, které vstoupilo do světové historie díky Bitvě tří císařů. Předností je pohodlné bydlení v klidném prostředí s výhledem do zámeckého parku.

Kapacita penzionu je 10 lůžek ve 4 pokojích s vlastním nebo společným sociálním zařízením. Z toho 2 krát dvojlůžkový pokoj a 2 krát třílůžkový pokoj s možností přistýlek. Ve všech pokojích je připojení k vysokorychlostnímu internetu. K příjemnému posezení slouží společenská místnost s terasou.

Pokud u nás zůstanete více dní, můžete si prohlédnout okruh slavkovského bojiště (zámek, památník Mohyla míru, Stará pošta, Žuráň a Santon) nebo podnikat celodenní výlety do blízkého okolí (Moravský kras, zámky Bučovice, Buchlovice, Milotice, Nesovice, hrad Veveří s projížďkou po Brněnské přehradě...). Zájemcům o aktivní odpočinek se nabízí možnost návštěvy koupaliště s dalším sportovním vyžitím, popřípadě golfové hřiště, jenž částečně zasahuje do areálu zámeckého parku.