Hlavní menu
Další možnosti
Přihlásit se
Po 22°C Út 26°C St 28°C
slavkovak.cz / Volný čas a turistika ve Slavkově u Brna
slavkov.cz / oficiální stránky města

Vila Austerlitz

Kontaktní údaje

Vila Austerlitz je originální svou specifickou rodinnou atmosférou a naprostým soukromím, kvalitou služeb, krásou interiérů i strhujícím zasazením do okolní přírody uspokojí i náročné klienty. Čeká na Vás zde i Zámek Slavkov. Zámek Slavkov je perfektní využití Vašeho volného času. Vila nabízí širokou škálu využití, jako jsou romantické víkendy, významné rodinné oslavy a výročí, svatby, konference, či samotné obědy, večeře, letní slavnosti, romantické líbánky, relaxační pobyty, tematické výlety.

Vila Austerlitz nabízí svým hostům ubytování ve 3 apartmánech a 6 pokojích s maximální kapacitou 19 osob, komfortní a luxusní ubytování ve stylově zařízených pokojích umožní nadstandardní pohodlí, nedílnou součástí každého pokoje je originálně vybavená koupelna, ve které se budete cítit jako v dobách minulých. Pro novomanžele máme připraveno luxusní Redlichovo apartmá.

Ve vile dále najdete recepci s Holubovými sbírkami afrických zvířat, útulnou babiččinu kuchyni, lovecký salonek pro rodinné slavnosti, hlavní sál pro společenské a firemní akce, pánský klub s krbem a biliárem, saunu, v parku naleznete altán s tanečním parketem.

Hosté si mohou vybrat z celkem 9 originálních pokojů či apartmá. Každý z nich má svůj vlastní styl a vybavení, tak aby hosté pokaždé, když se k nám vrátí, mohli zažít nový neopakovatelný zážitek. Můžete se ocitnout v Napoleonově ložnici, Redlichově svatebním apartmá, modrém nebeském pokoji, červeném hudebním pokoji s nádhernou vanou v prostoru, či na zeleném venkově. Rezervujte si pokoj či apartmá a užijte si jedinečnou atmosféru Vily Austerlitz.

Všechny pokoje jsou pohodlně a vkusně vybaveny. Ke standardu patří:
· snídaně v rámci ceny pokoje
· wi-fi ve veřejných a konferenčních prostorech
· ovoce na uvítanou
· zámecké sladkosti
· minerální voda bez poplatku
· sauna zdarma
· parkování v areálu vily zdarma
Záměrně ve vile televize, jelikož naší filosofií je odstranění rušivých prvků, které by Vám bránili užít si dobovou atmosféru a relaxovat v tradičním duchu, vrátit se zpět do dob minulých a v klidu se zastavit čas. Na základě požadavku většiny našich hostů je vila nekuřácká.