Hlavní menu
Další možnosti
Přihlásit se
St 10°C St 10°C Čt 14°C
slavkovak.cz / Volný čas a turistika ve Slavkově u Brna
slavkov.cz / oficiální stránky města

Wings cafe a restaurant

Kontaktní údaje

Jsme restaurace, kterou baví vařit a rádi pracujeme s čerstvými a sezonními surovinami. Snažíme se vyhýbat polotovarům plných éček a konzervantů. Váš organismus to dříve či později ocení. Nezapomeňte na to, že kuchař je poloviční lékař. Rádi přizpůsobíme naše jídla Vašim požadavkům, bude-li to v našich silách.

Naše služby Vás zbaví starostí a ušetříme Vám spoustu času, který můžete investovat jinam.
Potřebujete zajistit skvělé občerstvení pro Vaši firemní akci, narozeniny, svatbu, zahradní párty nebo jiný druh večírku? Přinášíme Vám velké množství pokrmů a nápojů až na Váš stůl.
Zajistíme vše od zajištění prostor až po konečný úklid Vaší akce. Naše práce se vyznačuje vysokou kvalitou nabízených pokrmů a profesionální obsluhou. Naši kuchaři mají široké zkušenosti s přípravou rautu jak pro menší firemní večírky, tak pro velké banketní hostiny.
Jídelníček sestavíme na míru dle vašich požadavků nebo vám vytvoříme vlastní návrh dle našich zkušenosti. Našim cílem je bezstarostnost a spokojenost klienta.

PIZZA - podmínky rozvozu
Doba dopravy se odvozuje od vzdálenosti a momentálního vytížení řidiče. Naší snahou je co nejdřívější dodání, avšak nemůžeme vyloučit případné zdržení, za které se předem omlouváme. Předpokládaná doba doručení je 30 - 90 minut.